Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На місці вибухів у Києві ще з вечора працюють рятувальники й медики. Триває укріплення міста, комунальники й транспортники продовжують роботу

21 березня 2022 року, 9:08

На місці вибухів у Києві ще з вечора працюють рятувальники й медики. Триває укріплення міста, комунальники й транспортники продовжують роботу

Ніч проти 21 березня ще з вечора розпочалася неспокійно: з потрапляння снаряду в один із торгівельних центрів у Подільському районі. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Всю ніч на місці працювали рятувальники та медики. Роботи продовжуються й наразі. Київ продовжує оборонятися, тривають роботи зі спорудження фортифікаційних споруд. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного часу», – сказав Микола Поворозник.

Він зазначив, що інфраструктура міста продовжує працювати: комунальники, транспортники, медики та рятувальники.

Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, зоомагазини та інші заклади. Відновили роботу більшість міні-ярмарків та столичних ринків.

Для сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницькі мости. Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» та машини з гуманітарною допомогою.

Микола Поворозник нагадав, що відсьогодні, 21 березня, «Укрзалізниця» запускає човникові рейси «Дарниця»-«Святошин».

«Ворог щодня завдає ударів Києву. Ми маємо бути максимально обережними. Закликаю не виходити з дому без нагальної потреби, не порушувати правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Перемога за нами! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]