Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На перехресті просп. Повітряних Сил і вул. Стадіонної облаштують новий світлофорний об’єкт з урахуванням принципів безбар’єрності

15 травня 2024 року, 12:40

На перехресті просп. Повітряних Сил і вул. Стадіонної розпочалися роботи з будівництва світлофорного об’єкта. Його облаштують для підвищення безпеки дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході. Про це повідомляє КП «Центр організації дорожнього руху».

Зокрема, планується встановити 6 транспортних світлофорів (4 – на просп. Повітряних Сил і 2 – на вул. Стадіонній) та 8 пішохідних, а також 4 детектори руху автотранспорту.

Для зручності людей з порушеннями зору на пішохідному переході встановлять 8 пристроїв звукового сповіщення та 8 тактильних кнопок виклику зеленого світла з подовженою дією. Для комфорту маломобільних груп населення на об’єкті понизять бордюри.

Після встановлення та підключення світлофорів до електромережі будуть замінені дорожні знаки, згідно з новою схемою організації дорожнього руху.

Наразі проводяться підготовчі роботи для влаштування трубного переходу методом направленого горизонтального буріння для прокладення комунікацій. Цей метод дозволяє зберегти дорожнє покриття та не перекривати рух транспорту.

Нагадаємо, що нещодавно почалося будівництво нового світлофорного об’єкта на вул. Героїв Космосу, 8/11 у Святошинському районі. Тут встановлять 16 транспортних і 8 пішохідних світлофорів, 8 пристроїв звукового сповіщення, 6 детекторів руху автотранспорту, тактильну плитку, а також понизять бордюри.

Загалом у 2024 році на вулично-дорожній мережі столиці планують побудувати 9 і реконструювати 4 світлофорних об’єкти з дотриманням принципів безбар’єрності. На 40 світлофорних об’єктах встановлять пристрої звукового супроводу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]