Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» замінило частину пошкодженої ділянки на вул. Антоновича

15 травня 2024 року, 14:52

На вул. Антоновича поруч із ТРЦ «Ocean Plaza» триває ліквідація пошкодження магістральної тепломережі діаметром 1000 мм. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

У ремонтних роботах задіяні три аварійні бригади «Київтеплоенерго» та 14 одиниць спецтехніки. Із початку усунення наслідків надзвичайної ситуації ремонтна служба комунального підприємства відкачала воду і виявила безпосереднє місце пориву. Пошкоджену ділянку труби демонтували, а замість неї проклали нову сталеву. Загалом «Київтеплоенерго» планує замінити близько 20 м трубопроводу діаметром 1000 мм.

Щоб забезпечити рух громадського транспорту, ремонтні роботи виконують почергово на різних смугах проїжджої частини. До ранку четверга 16 травня планують завершити перший етап робіт та відкрити проїзд двома смугами руху. Закінчити усунення пошкодження планують у п’ятницю, 17 травня. 

Гідравлічні випробування тепломереж продовжать згідно з графіком. Нагадаємо, пошкодження з витоком теплоносія на проїжджу частину на вул. Антоновича, 176 виявлено вчора, 14 травня. Трубопровід діаметром 1000 мм експлуатувався з 1987 року. Пошкодження сталось під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж – це обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону згідно з Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]