Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Подільському узвозі відновлять покриття з бруківки (+фото)

12 липня 2022 року, 14:15

На Подільському узвозі розпочали відновлення покриття з бруківки. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Роботи тривають у крайній смузі в напрямку Подолу. Нині дорожники розбирають покриття, рівняють бордюри. Наступний етап – оновлення основи проїжджої частини. Загалом заплановано відремонтувати 3,5 тисячі квадратних метрів», – повідомив Микола Поворозник.

Він нагадав, що нещодавно завершили ремонт Володимирського узвозу, який розпочали торік.

«У 2021 році фахівці оновили гранітну бруківку на площі 1,6 тисячі квадратних метрів. Цього ж року оновили 4,7 тисячі квадратних метрів покриття. Завдяки ремонтам за два роки на Володимирському узвозі ліквідували просідання, нерівності й інші проблемні місця проїжджої частини. Дорожню розмітку тут нанесуть як тільки дозволять погодні умови», – зазначив Микола Поворозник.

Він додав, що також тривають роботи на вул. Ентузіастів. Там завершили влаштовувати основу дороги – облаштовано два шари щебенево-піщаної суміші площею 2,25 тис. кв. м. Уздовж проїжджої частини встановлюють бордюри. Уже влаштовано понад 500 м нового бортового каменю. Триває підготовка до асфальтування.

На Подільському узвозі триває ремонт дороги (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]