Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На просп. Миколи Бажана відремонтували та відновили понад 3000 кв. м дорожнього покриття

26 травня 2017 року, 13:47

24 та 25 травня на просп. Миколи Бажана в рамках гарантійного ремонту за рахунок підрядної організації відремонтували та відновили дорожнє покриття на площі понад 3000 кв. м. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

За інформацією комунальної корпорації, фахівці технічного нагляду постійно обстежують вулиці та дороги столиці, приділяючи особливу увагу об’єктам, на які розповсюджуються гарантійні терміни. Саме упродовж цього терміну підрядна організація-виконавець відповідно до умов договору гарантує якість і збереження дорожнього покриття у належному технічному стані.

Зауважимо, що всі столичні об’єкти з реконструкції і капітального ремонту асфальтобетонного покриття обов’язково мають гарантію не менше 5 років. Упродовж цього часу всі недоліки, виявлені сертифікованими фахівцями технічного нагляду «Київавтодору», підрядні організації усувають за власний рахунок, тобто бюджетні кошти на повторний ремонт і відновлення дорожнього покриття не витрачаються.

Зазначимо, що навесні в рамках гарантійного ремонту ліквідовано недоліки та безкоштовно відновлено дорожнє покриття на просп. Правди та вул. Амурській. Окрім того, на численних ділянках вулично-дорожньої мережі міста в рамках гарантійного терміну обновили дорожню розмітку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]