Версія для людей із вадами зору

На Співочому полі встановлять національний рекорд України із найбільшої кількості квіткових інсталяцій до давньогрецьких міфів

03 липня 2019 року, 18:28

5 липня о 17:00 на території Печерського ландшафтного парку, де проходить виставка «Квіткова Еллада», представники Національного Реєстру Рекордів України зареєструють найбільшу кількість квіткових інсталяцій до давньогрецьких міфів.

Рекорд буде внесено в Національний Реєстр Рекордів України. Серед запрошених гостей: офіційний представник посольства Греції, в. о. гендиректора КО «Київзеленбуд» Дмитро Заруба, начальник Управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований.

«Будуть представлені 17 композицій із скульптурами та більше 150 000 яскравих квітів, які символізують грецьку міфологію, світ давньогрецьких богів і сюжети Іліади», – розповів керівник компанії-оператора Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» Grand Event Денис Погорєлко.

У цей день організатори підготували для відвідувачів цікаву розважальну програму: виступи фольклорних колективів, гру на арфі, майстер-клас із грецького танцю сиртакі, конкурси. Відвідувачі зможуть зробити чудові селфі на новому оглядовому майданчику. Також нагадаємо, що всі гості «Квіткової Еллади» мають можливість виграти подорож на двох до Греції.

Вхід при наявності квитка.

Акредитація представників ЗМІ:

Ткачук Дар’я – 096-287-46-36 daryatkachuk23@gmail.com Ляхова Дар’я – 098 612 75 43 dlyahova14@gmail.com

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua