Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На станції метро «Золоті ворота» завершено капремонт шести ескалаторів. Із 23 лютого ремонт ескалаторів розпочнеться на «Лук’янівській»  

10 лютого 2021 року, 9:44

На станції метро «Золоті ворота» завершено капітальний ремонт усіх шести ескалаторів. Ремонт ескалаторів на станції «Лук’янівська» розпочнеться з 23 лютого. Там уже розпочався демонтаж обладнання. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Вартість ремонту ескалаторів на «Золотих воротах» склала майже 43 мільйони гривень. У рамках ремонту замінили підшипники у двигунах та вхідних редукторах валів, настил східців, підсхідців і гребенів, бігунки та виконали інші роботи.

 Нагадаємо, що почерговий капітальний ремонт усіх 4 ескалаторів триває і на станції «Майдан Незалежності».

 Загалом у столичному метрополітені працює 122 ескалатори. Капітальний ремонт обладнання проводиться кожні 100-150 тисяч кілометрів пробігу або ж кожні 10-11 років залежно від типу ескалаторів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]