Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На трьох столичних вулицях, де триває капітальний ремонт, влаштували нове асфальтове покриття (+фото)

01 травня 2023 року, 14:37

Протягом вихідних на всіх вулицях, де тривають капітальний ремонт і реконструкція, відбувались активні дорожні роботи. Як інформує КК «Київавтодор», верхній шар покриття влаштували на частині вул. Гетьмана Павла Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого). Новий асфальтобетон з’явився на ділянці від вул. Жилянської до вул. Митрополита Василя Липківського.

Також нове покриття облаштували на вул. Бориса Лятошинського. Роботи на цій вулиці виконують у рамках капітального ремонту Кільцевої дороги (автошлях Т-10-27) на ділянці від пл. Одеської до вул. Територіальної Оборони.

Ремонт нижнього шару покриття на вихідних виконували і на просп. Повітрофлотському. Нині роботи тривають на ділянці від вул. Сім’ї Іздиковських до вул. Смілянської.

Окрім того, продовжується капітальний ремонт просп. Володимира Івасюка, вул. Татарської та вул. Юрія Шумського, а реконструкція – на вул. Ентузіастів і вул. Трускавецькій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]