Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Тимчасовому притулку для тварин «Виставковий центр» відбулась зустріч підопічних, що вже знайшли родини 

01 травня 2023 року, 15:23

Учора, 30 квітня, у Тимчасовому притулку для тварин «Виставковий центр» відбулась зустріч колишніх підопічних, які були прилаштовані в родини. На захід вони прийшли зі своїми новими господарями. Про це повідомило КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Для учасників події були підготовлені цікаві активності з подарунками. Зокрема, майстер-клас із навчання собак для присутніх провів кінолог комунального підприємства Владислав Плахтій, який розповів, як тренувати тварину найбільш ефективно.

Крім того, собаки та їхні господарі позмагались в естафеті, троє переможців якої отримали сертифікати на безкоштовне заняття з кінологом.

 «Люди, які беруть тварин із притулку, не лише дають тепло і турботу живим істотам, але й власним прикладом показують, що брати тварин із притулку – це нормально. Що бездомні собаки та коти нічим не гірші за породистих. Як показала наша перша «зустріч випускників», господарі прилаштованих тварин радо діляться досвідом, особливо один з одним, адже їм є про що поговорити, розповісти про здобутки і труднощі своїх нових членів родини», – наголосила виконувачка обов’язків директорки «Київської міської лікарні ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

Нагадаємо, що Тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр» почав роботу 31 березня  2022 року. Із того часу він дав прихисток понад півтисячі безпритульних собак і тварин. Із них майже 400 спільно з волонтерами вдалося соціалізувати та прилаштувати в родини.

Притулок має свою сторінку у Facebook, де є інформація про тварин та їх фото, усі небайдужі можуть поширити інформацію про собак і котів, які потребують родини, або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]