Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На телефон довіри Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло понад тисячу звернень щодо психологічної підтримки через домашнє насильство та війну

01 травня 2023 року, 14:36

Протягом квітня на телефон довіри 15-00 Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1305 звернень, із них 329 – щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У квітні до Центру надійшло 329 звернень щодо домашнього насильства, із яких 253 були від жінок, а 76 – від чоловіків. Наші психологи на лінії цілодобово та безоплатно надають підтримку та консультації з будь-яких питань. Найчастіше люди зверталися щодо втрати можливості забезпечувати себе, сварок із дітьми, кризи в родинних стосунках та розлучення, переживань через обстріли, фантомні звуки вибухів, панічні атаки. Окрім того, було багато питань, як подолати страх смерті, страх втратити родину, страх знову потрапити під окупацію», – зазначила Марина Хонда.

За цей час у притулку для постраждалих від домашнього насильства перебувало 9 людей, серед яких – 5 жінок та 4 дитини, а послугами кімнат кризового реагування скористалися 16 людей: 9 жінок та 7 дітей.

Марина Хонда підкреслила, що в місті також функціонують мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, які за місяць надали 98 консультацій щодо домашнього насильства.

Міська служба телефону довіри працює безоплатно та абсолютно конфіденційно за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • 044-272-15-00 (із мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу безпосередньо в Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 20.

Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]