Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Трухановому острові нададуть земельну ділянку в оренду для проведення спортивних тренувань 

23 вересня 2021 року, 18:11

У столиці передадуть в оренду земельну ділянку на території парку «Труханів острів» з метою проведення спортивних заходів та тренувань з водних видів спорту на водно-спортивній базі «Чайка». Рішення підтримали 83 депутати.

Водно-спортивна база «Чайка», площею 853,4 кв. м., розташована по вулиці Набережній, урочище Чорторий, 12, у Дніпровському районі.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, необхідно забезпечити комфортні умови для повноцінного функціонування бази, адже там проводяться тренування, а також змагання з різноманітних водних видів спорту.

«Необхідно підтримувати розвиток водних видів спорту на теренах Києва, оскільки вони користуються популярністю серед місцевих жителів. На водно-спортивній базі «Чайка» регулярно проводяться спортивні тренування, водночас територія навколо неї перебуває у неналежному стані. Тому проєктом рішення передбачено передачу земельної ділянки, площею 2,9577 га, в оренду ТОВ «СПК БВ Чайка». Важливо розвивати спортивну інфраструктуру та створювати сприятливі умови для повноцінних тренувань», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що орендар може здійснювати експлуатацію та обслуговування виключно наявних будинків та споруд спорту, охорони здоров'я та відпочинку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]