Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На відновлення й підвищення енергетичної стійкості столиці спрямували додаткові 285 млн грн

13 червня 2024 року, 17:25

Додаткові 285 млн грн спрямували на забезпечення безперебійної роботи об’єктів міського господарства в умовах дефіциту потужності в енергосистемі. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки ухвалили депутати Київради під час сьогоднішнього засідання.

Ці кошти спрямують на впровадження частотного регулювання на насосних станціях для забезпечення їхньої безперебійної роботи. Крім того, збільшується фінансування виконання робіт на каналізаційних колекторах для попередження аварійних ситуацій. Для цього з бюджету міста спрямують додаткові 79,1 млн грн.

Понад 30 млн грн виділяють на відновлення закладів освіти, соціального захисту і об’єктів житлового фонду, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф проти України.

На капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні № 12 додатково спрямовується 40 млн грн. А на капітальний ремонт приміщень та інженерних мереж Київської школи вищої спортивної майстерності – 11,2 млн грн.

Також 47,6 млн грн виділять на капітальні ремонти житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.

Загалом асигнування на капітальні вкладення та капітальні ремонти за Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки на цей рік збільшено на 505 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]