Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У процесі зміни управління водопровідним і каналізаційним господарством важливо зберегти і створити умови для робітничого персоналу – Петро Пантелеєв

13 червня 2024 року, 17:31

Місто розпочало переформатування управління інфраструктурою водопостачання та водовідведення через низку факторів, ключовим із яких є безпека та якість постачання послуг. Під час переходу важливо зберегти робітників, яких наразі більше 7 тисяч, та створити їм належні умови праці. Про це в інтерв’ю виданню «Економічна правда» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що у травні цього року Київрада прийняла рішення про припинення дії договору на володіння та користування майном територіальної громади Києва, яке було передано ПрАТ «АК «Київводоканал». Для більш ефективного управління майном у перспективі планується створити спеціалізоване комунальне підприємство.

На думку Петра Пантелеєва, це також дозволить залучити кошти і відповідати  європейським стандартам у якості води.

Водночас заступник голови КМДА наголошує, що попереду складний і тривалий період трансформації.

«Процес переходу – це не просто змінити вивіску на будівлі, а складне реалізаційне питання. У «Київводоканалі» працює близько 7 тисяч людей, їх треба втримати і створити для них умови, зарплату. Робити цей перехід треба не для політичних дивідендів, мовляв ми щось повернули, у когось забрали, а для того, щоб забезпечити підприємство ресурсами, в посиленому режимі допомагати і контролювати, що там відбувається», – зазначає Петро Пантелеєв.

Як повідомлялось раніше, припинення угоди з комерційною компанією і передача управління комунальному підприємству – це важливий крок, зумовлений необхідністю стабілізувати роботу систем водопостачання та водовідведення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]