Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вул. Бахмацькій у Святошинському районі збудують дитячий садок

15 листопада 2017 року, 18:27

На вулиці Бахмацькій, 35 у Святошинському районі Києва збудують дошкільний навчальний заклад. Підписано розпорядження КМДА «Про затвердження проекту «Завершення будівництва дошкільного навчального закладу на вул. Бахмацькій, 35 у Святошинському районі м. Києва».

Замовником зазначених робіт визначено КП «Спецжитлофонд».

«Новий двоповерховий дитячий садочок розрахований на 130 дітей і створить в районі 28 робочих місць. Цей район густонаселений, тому новий садок дуже порадує і батьків, і малечу. Ми демонтуємо стару занедбану недобудову, а на її місці зведемо новий сучасний дитячий навчальний заклад. І подібних садочків буде дедалі більше: мер поставив перед нами завдання скоротити чергу в дитячі садки і взагалі позбутися проблеми черг. Хочу зазначити, що кожний проект, який будує чи реконструює місто, школа чи дитячий садок, має відповідати лише найвищим стандартам сучасного будівництва», – зауважив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Загальна кошторисна вартість завершення будівництва складає 62 млн 109 тис. грн. Реалізація проекту здійснюється бюджетним коштом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]