Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вулиці Святошинській приватна фірма самовільно переробила тротуар під парковку

17 вересня 2020 року, 14:20

На вулиці Святошинській приватна фірма самовільно переробила тротуар під парковку. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Балансоутримувач ділянки – КП ШЕУ Святошинського району зафіксувало самовільне розбирання тротуару й облаштування паркувального майданчика. За інформацією комунальної корпорації, ТОВ «Ресурс холдинг» під час будівництва торгового закладу на вул. Святошинській, 4-Г вийшло за межі ділянки й забрало частину тротуару під паркувальні кишені. Подекуди ширина пішохідної доріжки зменшилась з 3 м до 40 см.

Із КП ШЕУ Святошинського району не було погодженого жодного проєкту щодо облаштування парковки. Також не було надано контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою і схеми організації дорожнього руху.

Працівники КП ШЕУ Святошинського району на місце викликали представників поліції. Правоохоронці склали припис із вимогою відновити тротуар, згідно з чинною схемою організації дорожнього руху. Утім, цього зроблено не було і роботи продовжились.

Аби зупинити самовільне будівництво, працівники КП ШЕУ повторно звернулись  до правоохоронних органів, а також до відділу контролю за благоустроєм Святошинської РДА.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]