Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Навчально-виховний процес у школах Києва не буде поновлено до 26 січня включно – Ганна Старостенко

21 січня 2016 року, 13:45

Рішення про відновлення або подальше призупинення навчально-виховного процесу у позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Києва буде прийматися у вівторок, 26 січня. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за підсумками засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«На сьогодні завдяки обмежувальним протиепідемічним заходам у навчальних закладах Києва ситуація з рівнем захворюваності дітей шкільного віку дещо покращилася. Тим не менше, загальна динаміка захворюваності зростає, тому профілактичні обмежувальні заходи у школах столиці будуть продовжені до наступного вівторка включно. 26 січня Комісія збереться знову, щоб ухвалити рішення про відновлення або подальше призупинення навчально-виховного процесу», пояснила вона.

Ганна Старостенко запевнила, що шкільна програма буде виконана за рахунок ущільнення навчального матеріалу, введення елементів дистанційного навчання, самостійної роботи учнів під керівництвом вчителів, об’єднання тем, проведення інтегрованих уроків з різних предметів тощо.

«Водночас, ми не припиняємо роботу дитсадків у Києві, оскільки серед дітей дошкільного віку, у порівнянні з іншими віковими групами, спостерігаються нижчі темпи захворюваності. Крім того, ми жорстко контролюємо дотримання температурного режиму та запровадили посилений cанітарно-профілактичний режим у дошкільних навчальних закладах», підкреслила заступник голови КМДА. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]