Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Незаконно припарковані авто, що заважають руху громадського транспорту чи пішоходів, – евакуюватимуть – Сергій Симонов

29 листопада 2017 року, 17:49

Ухвалений напередодні депутатами Київради перелік ділянок вулично-дорожньої мережі, де паркування транспортних засобів призводить до зменшення пропускної спроможності та суттєво перешкоджає дорожньому руху, дає правоохоронцям підстави забирати з доріг незаконно припарковані автомобілі. Про це сказав сьогодні на брифінгу директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

«Незаконно припарковані автомобілі евакуюватимуть у випадках, коли їх лишатимуть на смузі руху громадського пасажирського транспорту, на пішохідних переходах, посеред дороги тощо. Ми підготували законопроект щодо внесення змін до деяких законодавчих актів щодо паркування, де ініціюємо надання повноважень місцевим органам влади використовувати фото- і відеофіксацію порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Тоді у нас з’являться важелі впливу на порушників. А поки у нас їх немає, ми затвердили цей перелік, щоб надати права поліції евакуювати автомобілі у разі нагальної потреби», – наголосив Сергій Симонов.

При цьому він зауважив, що легітимні паркувальні майданчики, зокрема, й на визначених у переліку вулицях, працюватимуть у звичному режимі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]