Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ніч у Києві пройшла спокійно. Місто продовжує жити: працює інфраструктура та бізнес, експерти оцінюють збитки від пошкоджень, завданих агресором

02 квітня 2022 року, 8:58

Ніч проти 2 квітня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного стану. Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Містянам надаються усі комунальні послуги. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Я вкотре закликаю містян за можливості оплачувати надані комунальні послуги. Сьогодні це можливо зробити через різноманітні онлайн-сервіси», – сказав він.

Перший заступник голови КМДА додав, що у столиці активно відкривається бізнес.

«На вчора працювали понад 760 продуктових магазинів, біля 50 непродуктових магазинів, понад 400 закладів ресторанного господарств, понад 260 перукарень та барбершопів, близько 70 манікюрних салонів, 60 майстерень з ремонту одягу та взуття, понад 440 СТО, 35 ринків та 150 кіосків «Київхліб», – розповів Микола Поворозник.

У столиці в умовах воєнного стану працює комунальний транспорт, аптеки, банки, заправки та зоомагазини.

Для автомобільного сполучення лівого та правого берега Києва працюють Північний та Дарницький міст. Для громадського транспорту відкритий Південний міст.

Микола Поворозник також повідомив, що у столиці працює група експертів, яка проводять оцінку збитків, завданих інфраструктурі міста, житловим будинкам та приватним садибам.

«До неї входять будівельники, представники відповідних інститутів та економісти. Саме вони нададуть місту пропозиції щодо плану робіт та орієнтовної вартості відновлення пошкоджень», – сказав Микола Поворозник.

За його словами, від початку повномасштабного наступу росіян у столиці пошкоджено 154 житлові будинки, 20 приватних садиб, 27 садочків та 44 школи.

«Традиційно звертаюся до всіх містян – не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – закликав він.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]