Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Нова оселя для врятованих сов: столичний зоопарк показав новостворений будинок для пташок (+фото)

06 липня 2024 року, 10:56

Нещодавно врятовані бійцями Збройних Сил України сови (сплюшки євразійські або совки), отримали нове житло. Про це повідомляє КП «Київський зоопарк».

Працівники КиївЗоо відтворили для них куточок живої природи площею 20 кв. м, устелений піском і щепою з ялини. Для комфорту мешканців зробили дерев’яні будиночки, різнорівневі присади, годівнички та напувалки. 

Зважаючи на нічний спосіб життя цих птахів, там встановлений спеціальний ліхтарик, що приваблює різноманітних комах. І це стає додатковим прекрасним смаколиком до основного м’ясного раціону пернатих. 

Будиночок сплюшок розміщений біля авіарію грифів, де часом їх можна побачити навіть удень.

Нагадаємо, вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: пн – з 12:00 до 17:00, вт–нд – з 10:00 до 17:00.

Закликаємо містян пам’ятати про власну безпеку, бути обачними та під час сигналу повітряної тривоги переходити в укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]