Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Один із вестибюлів станції метро «Позняки» не працюватиме із 18 до 22 травня через заміну турнікетів

17 травня 2021 року, 17:49

Вестибюль № 2 станції метро «Позняки» (у напрямку станції «Харківська») тимчасово не працюватиме з 00:53 18 травня до 05:33 22 травня. Буде проведена заміна турнікетів на сучасні. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Нові турнікети вже встановлені та працюють на станціях «Сирець», «Площа Льва Толстого», «Героїв Дніпра», «Харківська», «Контрактова площа», «Почайна», «Оболонь», «Видубичі». Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, транспортну картку, картку киянина та безконтактну банківську картку. Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним та застосовується у європейських метрополітенах.

У метрополітені закликають пасажирів користуватися безконтактними способами оплати та дотримуватися карантинних заходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]