Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: «На вихідних на Борщагівському шляхопроводі завершили встановлення нових балок»

20 липня 2020 року, 10:39

Масштабні ремонтні роботи тривають на Борщагівському шляхопроводі: уперше із 1965 року капітально ремонтують всі конструктивні елементи споруди, зношеність яких за 55 років щоденної експлуатації досягла критичного стану. На вихідних на місці старих демонтованих балок були змонтовані нові конструкції.

«На частині шляхопроводу у напрямку Кільцевої дороги були встановлені останні необхідні 12 балок у прогонових будовах, таким чином, монтаж усіх 35 балок на цій ділянці завершено. Нагадаю, що на першому етапі робіт – на ділянці шляхопроводу під трамвайними коліями i на частині шляхопроводу в напрямку центру – було замінено 41 балку», – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Наступний етап робіт – влаштування нової залізобетонної монолітної плити. Згодом її вкриють сучасною кількашаровою гідроізоляцією і облаштують асфальтобетонне покриття.

Відновити рух транспорту в напрямку Кільцевої дороги планують до початку вересня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]