Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 липня Київ урочисто відсвяткує 30-ту річницю підняття українського національного прапора на Хрещатику, 36

20 липня 2020 року, 11:13

24 липня відбудуться урочистості з нагоди 30-ої річниці підняття українського національного прапора на флагштоці біля будинку Київської міської державної адміністрації. За розпорядженням Київського міського голови, на Хрещатику, 36 відбудеться церемонія, на яку запрошені депутати Київради І скликання, які прийняли свого часу це свідоме та ризиковане рішення.

Також 23-30 липня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва (на вулиці Богдана Хмельницького, 7) відкриють тимчасову експозицію синьо-жовтого прапору, який замайорів перед столичною мерією 24 липня 1990 року.

Нагадаємо, що саме в цей день, за 13 місяців до офіційного проголошення незалежності України, за протокольним рішенням президії Київської міської ради біля будівлі Київської міської державної адміністрації та Київради вперше підняли національний прапор. Його підняв тодішній заступник голови Київради Олександр Мосіюк. Тоді на Хрещатику зібралося близько 200 тисяч осіб із різних місць України, з яких переважна більшість – кияни.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]