Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: «На вулицях Бастіонній та Стрілецькій запровадили нові схеми організації дорожнього руху та влаштували смуги для руху велосипедів»

11 серпня 2020 року, 9:17

Ще на двох столичних вулицях – Бастіонній і Стрілецькій – влаштували велосипедні смуги та впорядкували дорожній рух. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«На вулиці Бастіонній велосипедисти отримали для руху повноцінну смугу завширшки 1,5 метри. Для безпечного руху велотранспорту смуга з обох сторін вулиці відділена смугою безпеки», – зазначив Олександр Густєлєв.

Важливі зміни були проведені і в організації дорожнього руху на вул. Бастіонній. За словами заступника голови КМДА, через велику кількість припаркованих біля ботанічного саду автомобілів на вулиці Бастіонній постійно утворювались затори. Проблему вирішили завдяки тому, що у новій схемі організації дорожнього руху була надана перевага громадському транспорту та велосипедній інфраструктурі. Також для зменшення заторів облаштували розворотне напівкільце та передбачили для автомобілістів додаткові 44 місця тимчасового паркування автомобілів, із яких 4 місця – для осіб з інвалідністю.

«Зміни в організації дорожнього руху, 27 нових місць для паркування автомобілів та велосмуга з’явились і на вул. Стрілецькій. Нова велосмуга поєднала вже існуючі велосмуги на вул. Ярославів Вал і вул. Рейтарській. Тож тепер велосипедисти можуть безпечно розвернутись, щоб їхати у зворотному напрямку – у бік Львівської площі. Зазначу, що наразі вже розпочалися роботи з облаштування наступної велосмуги – на вул. Олеся Гончара. Ця велосмуга також поєднається в єдину систему велоінфраструктури столиці», – підкреслив Олександр Густєлєв.

На вулицях Бастіонній і Стрілецькій влаштували велосипедні смуги та впорядкували дорожній рух

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]