Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: Столичні дорожники розпочали цілодобове чергування на випадок погіршення погодних умов

19 жовтня 2020 року, 14:44

Комунальна корпорація «Київавтодор» та підприємства, що входять до її складу, готові до роботи у зимовий період: техніка перевірена, посипальні матеріали заготовлені. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«У кожному районі вже розпочалось цілодобове чергування дорожників і спецтехніки на випадок різкого погіршення умов. А з 1 листопада – вся зимова спецтехніка та механізми чергуватимуть цілодобово. Загалом всіма шляхово-експлуатаційними підприємствами КК «Київавтодор» до роботи у зимовий період буде підготовлено 544 одиниці спецтехніки. На сьогодні 477 одиниць, тобто 88%, вже повністю готові до роботи взимку. Інші 12% – ще використовуються дорожниками у дорожньо-будівельних роботах, проте у разі необхідності будуть негайно переобладнані для зимового утримання дорожньої інфраструктури», – зазначив Олександр Густєлєв.

Крім того, за словами заступника голови КМДА, минулорічна тепла зима залишила на цей рік майже всі закуплені протиожеледні матеріали. І всі комунальні підприємства, які входять до складу КК «Київавтодор», ними повністю забезпечені. На сьогодні у солесховищах зберігається 45,9 тис. тонн солі (102% від запланованого на початок осінньо-зимового періоду) та 33,8 тис. тонн піску (117% від плану).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]