Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: Цьогоріч ще кілька вулиць столиці облаштують велосвітлофорами

09 квітня 2021 року, 17:37

Першочергово велосвітлофори будуть встановлені на перехресті проспекту Степана Бандери з Тульською площею, розі вул. Івана Франка з вул. Богдана Хмельницького, вул. Андріївської з вул. Петра Сагайдачного. Про це написав заступник голови КМДА Олександр Густєлєв на своїй сторінці у Facebook.

«Велосвітлофори – дієвий елемент підвищення безпеки руху для велосипедистів, адже дає можливість на перехрестях регулювати велосипедний рух окремою фазою світлофора. Перші такі світлофори місто встановило в минулому році на трьох перехрестях: на вул. Пушкінській з бульваром Тараса Шевченка,  вул. Богдана Хмельницького та вул. Прорізної», – зазначив заступник голови КМДА.

За його словами, в подальших планах, в рамках капітальних ремонтів, встановити велосипедні світлофори на ще 40 столичних вулицях. Зокрема, вздовж вулиць Митрополита Василя Липківського, Льва Толстого, Богдана Хмельницького, Хрещатика, Терещенківської, Святошинської, Жмеринської, Саксаганського, Урлівської, проспектів Повітрофлотського та Героїв Сталінграда, площі Льва Толстого та Набережного шосе».

Олександр Густєлєв наголосив, що цьогоріч заплановано подальше збільшення протяжності веломережі столиці. Фахівці Департаменту транспортної інфраструктури розробили нові схеми організації дорожнього руху 48 вулиць, на яких буде влаштована велоінфраструктура загальною протяжністю понад 66 км.

Ще близько 32 км – проєктуються. Таким чином у 2021 році планується збільшити протяжність велоінфраструктури на 100 км.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]