Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада Києва укомплектовує бригаду територіальної оборони: укладено 300 контрактів із резервістами

09 квітня 2021 року, 15:13

У Києві триває укомплектація 112-ї бригади територіальної оборони. На сьогодні уклали близько 300 контрактів на службу в територіальному резерві. Бригада територіальної оборони спільно з підрозділами КМДА покликана забезпечити оборону міста, захист населення, а також стратегічно важливих об’єктів і комунікацій столиці у разі будь-яких провів військової агресії. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Процес залучення та навчання резервістів здійснює відділ організації територіальної оборони, що входить до складу Департаменту муніципальної безпеки  Київської міської державної адміністрації. Завдання відділу – створити діючу систему територіальної оборони Києва, що дозволить попередити спроби порушити безпеку столиці збройним шляхом, а також забезпечити другий ешелон протидії надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру.

«У 2020 році ми розширили управління цивільного захисту та перетворили його на Департамент муніципальної безпеки, а також включили в його роботу напрям територіальної оборони та захист від можливої військової агресії. Також Департамент включає роботу рятувальних служб та забезпечення правопорядку у столиці у співпраці з правоохоронними органами. Ми мобілізовуємо сили для захисту території столиці, враховуючи тривожну інформацію про ситуацію на кордонах нашої країни», – сказав заступник голови КМДА.

Із початку поточного року у столиці організували регулярні заняття з резервістами територіальної оборони на добровільній безоплатній основі. До підготовки щотижнево залучається до 100 резервістів.

У березні 2021 року на базі навчального центру «Десна» проведено практичне заняття з підготовки та застосування підрозділів територіальної оборони Києва. Запроваджено роботу «гарячої лінії», розгорнуто рекламно-агітаційну кампанію щодо набору на контракт у резерві територіальної оборони мешканців столиці.

Триває робота над відповідною програмою розвитку територіальної оборони та мобілізації у столиці «Захисник Києва».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]