Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олена Говорова: Незабаром спорткомплекс на Тростянецькій відповідатиме сучасним вимогам і стане популярним місцем для занять спорту серед киян (+фото)

05 липня 2021 року, 17:07

На вул. Тростянецькій, 60 триває капітальний ремонт стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивних майданчиків. Незабаром спорткомплекс у Дарницькому районі відповідатиме сучасним вимогам і стане популярним місцем для занять спорту серед киян. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова під час робочого виїзду на територію спортивного комплексу.

Вона зазначила, що у рамках ремонту вже завершено облаштування основи футбольного поля; відремонтовано 2 тенісних корти та 2 спортивних майданчики; встановлено освітлення та нову огорожу навколо території комплексу. Також замінено штучну траву на мініфутбольному полі, встановлено дренажні кільця для забору води, облаштовано дитячий та спортивний воркаут-майданчики.

«Місто активно продовжує роботу над оновленням спортивних об’єктів у столиці. Серед них комплекс на Тростянецькій, який доволі довго знаходився у занедбаному стані та був непридатним для занять спортом. Метою міської влади є облаштувати місця, де діти і дорослі зможуть займатися спортом, розвивати свої уміння, із користю проводити дозвілля. Минулого року на території комплексу вже було виконано частину основних робіт. Зараз триває ІІ черга капітального ремонту, що заплановано завершити у 2021 році. Маю надію, що незабаром стадіон на вул. Тростянецькій буде не лише відповідати усім основним сучасним вимогам спортивних комплексів, але й стане популярним місцем серед киян», – зазначила Олена Говорова.

Вона додала, що на стадіоні тривають роботи з підготовки основи для легкоатлетичних доріжок та секторів, у процесі капітальний ремонт трибун для глядачів.

У рамках ІІ черги капітального ремонту стадіону передбачено облаштування доріжок по колу та по прямій; секторів для стрибків з жердиною, у висоту, у довжину та для штовхання ядра; завершення робіт на мініфутбольному полі, ремонт трибун та роздягалень.

Ремонт стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивними майданчиками у Дарницькому районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]