Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Остання незаконна ухвала в інтересах перевізника-представника «маршруточної мафії» скасована судом – Костянтин Усов

26 січня 2022 року, 16:12

Північний апеляційний господарський суд скасував останню незаконну ухвалу Господарського суду Києва в інтересах перевізника «Авен-Єзер». Про це у своєму Telegram-каналі написав заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Останній юридичний бастіон маршруточної мафії впав. Північний апеляційний господарський суд скасував останню незаконну ухвалу Господарського суду Києва в інтересах перевізника «Авен-Єзер». Це найбільший учасник картелю, який через найлояльнійший у світі суд заборонив мерії перевіряти 305 своїх маршруток», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, як і в попередніх випадках, через механізм апеляції місто беззаперечно перемогло в суді. 

Однак, як розповів заступник голови КМДА, протягом останніх трьох із половиною місяців дії неправомірних ухвал місту надійшло 105 скарг на порушення стандартів перевезень і хамське ставлення до пасажирів на маршрутах цього перевізника.

«Також нагадую, що саме цей перевізник не підписав із містом додаткову угоду про нові стандарти, гучно кричить про перерозподіл ринку на користь великих автобусів, є ініціатором глупуватих перфоменсів під мерією, брудних вкидів у медіа та іншого креативу», – сказав Костянтин Усов.

Він додав, що «Авен-Єзер» став п’ятим і останнім представником мафіозного маршруточного синдикату, чиї юридичні диверсії місто «розбило» у суді. 

«Наразі всі ідентичні ухвали про заборону перевірок, ухвалені за однотипними позовами афілійованих між собою «Ярославь-Авто», «Радонь», «Парк», «Універсал Транс» і «Авен-Єзер» скасовано», – наголосив заступник голови КМДА. 

«Це велика історія міста, на яку ми були змушені витратити місяці роботи. Так буває, коли хочеш змін, але велика і організована група їх дуже не хоче», – додав він.

Костянтин Усов також повідомив, що загалом за цей час надійшла 581 скарга на проблемних перевізників. 

«Сьогодні я радий повідомити, що по кожній із них буде проведена ретельна перевірка. Масштабні рейди інспекторів Комунальної служби перевезень почнуться вже найближчим часом. Тривалий період вимушеної бездіяльності через рішення судів мерія компенсує накопиченою енергію і особливою скрупульозністю. Бачу собі, що 2022-й рік вся маршрутна мафія Києва запам’ятає як рік тигра, який їх з’їв», – запевнив Костянтин Усов.

Нагадаємо, 10 грудня відбувся черговий конкурс на визначення перевізників на маршрутах загального користування, у якому вперше брав участь перевізник із-за меж Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]