Версія для людей із вадами зору

Освітяни позиваються до київського депутата за наклеп

25 червня 2019 року, 15:30

Освітяни столиці обурені висловлюванням депутата Київської міської ради Сергія Паладія, який в ефірі одного з українських телеканалів звинуватив Департамент освіти та науки, зокрема, директорку Департаменту Олену Фіданян, у нібито фальсифікації конкурсу на посаду директорів шкіл. За словами Олени Фіданян, усі зроблені заяви безпідставні, порочать честь та гідність усього Департаменту, тому освітяни судитимуться з депутатом через його заяви, що у столиці начебто діє тариф у розмірі 10 тисяч доларів за те, щоб директор школи зміг переукласти трудовий контракт. Таку заяву депутат зробив під час інтерв’ю, яке увійшло до відеосюжету на одному з українських телеканалів.

Нагадаємо, конкурс на посаду директорів шкіл вже другий рік поспіль відбувається в оновленому форматі. У режимі онлайн кандидати проходять 4 етапи, під час яких вони демонструють знання законодавчої сфери, професійні та особистісні якості, а також бачення розвитку освітнього закладу. Конкурс відкритий для будь-кого, як із точки зори участі, так і спостереження за прозорістю процесу. Тому Олена Фіданян наполягає на спростуванні неправдивої інформації та відшкодуванні моральної шкоди у розмірі 270 тис. грн. Ці кошти будуть направлені на розвиток Нової української школи у столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua