Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Парк «Муромець» цього весняно-літнього сезону буде відкритим для відвідувачів

28 березня 2023 року, 15:28

Парк «Муромець» цього весняно-літнього сезону буде відкритим для відвідувачів. Зокрема, для проведення спортивних тренувань, велопрогулянок, інших активних заходів. Відкритим для відвідування парк буде з квітня.

Утім наголошуємо, що в Києві на період дії воєнного стану суворо заборонено відвідувати ліси, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті. Адже частина лісових територій була зоною бойових дій і там досі можуть залишатись вибухонебезпечні предмети.

Також нагадуємо про заборону здійснювати фото- та відеозйомку переміщень військової техніки та її розміщення.

Відповідно до Кримінального кодексу України, поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]