Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Під час шкільного ярмарку на Хрещатику на маленьких відвідувачів чекатиме велика зона розваг та майстер-класів

06 серпня 2019 року, 15:58

Щорічно протягом останніх 20 років на вулиці Хрещатик за підтримки Київської міської державної адміністрації проводиться загальноміський шкільний ярмарок. Цьогоріч у суботу та неділю, 17 та 18 серпня, у столиці відбудеться загальноміський шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Ініціатором та організатором проведення ярмарку є КП «Міський магазин».

Загальноміський шкільний ярмарок – це свято для дітей та батьків, під час якого організовуються виступи дитячих художніх колективів, показ колекцій дитячої форми, розваги для дітей, свято морозива. Крім того, організовується благодійна допомога для дітей із багатодітних сімей та переселенців із зони АТО.

«На шкільному ярмарку-2019 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, розумні гаджети, книжки, зошити, яскраві обкладинки, суперручки, різноманітні ігри та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів. Тобто все для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним», – повідомила виконувачка обов’язків директора КП «Міський магазин» Ірина Ящук.

За її словами, крім широкого асортименту шкільних товарів, на маленьких відвідувачів ярмарку чекає велика зона розваг та майстер-класів, веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, Фестиваль дитячої творчості від Lola Kids Fest та Фестиваль дитячої моди від Ukrainian Kid’s fashion week тощо.

«У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Київські підприємства легкої промисловості також запропонують киянам та гостям столиці товари шкільного асортименту високої якості. Вдалі покупки та гарний настрій гарантовано всім відвідувачам шкільного ярмарку 2019», – зазначає Ірина Ящук.

За її словами, особливістю ярмарку є те, що це соціальний проект. За рахунок залучення безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни на вказані групи товарів будуть на 15-20% нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі.

У суботу та неділю шкільний ярмарок працюватиме з 09:00 до 20:00. Місце проведення ярмарку: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Печерському районі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]