Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Підвищення рівня води в Дніпрі не перевищує аварійних значень і пов’язано з інтенсивною роботою ГЕС

12 жовтня 2022 року, 10:17

Підвищення рівня води у річці Дніпро в межах Києва не перевищує аварійних значень. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук. За його словами, наразі рівень води у Дніпрі піднявся приблизно на 1 метр.

Роман Ткачук пояснив, що підняття рівня води пов'язано з особливостями роботи Київської та Канівської ГЕС, які працюють в інтенсивному режимі для підтримання об’єднаної енергетичної системи України. Міські служби контролюють ситуацію. За інформацією фахівців, рівень води стабілізується протягом тижня.

Як інформують у ПрАТ «Укргідроенерго», ГЕС і ГАЕС працюють у штатному режимі – компанія продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України.

Нагадаємо, що внаслідок пошкодження інфраструктури російськими обстрілами зросло навантаження на енергосистему України. Тож закликаємо мешканців міста мінімізувати споживання електроенергії, щоб допомогти пройти критичні навантаження наших електромереж. Просимо зменшити використання потужних електроприладів, особливо у вечірні пікові години навантажень (з 17:00 до 22:00).Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]