Версія для людей із вадами зору

Полотно головного прапора України планово міняють на нове – Вячеслав Непоп

15 грудня 2020 року, 12:05

У вівторок, 15 грудня, відбуваються регламентні роботи із заміни полотна головного державного прапора України та технічного обслуговування флагштоку, встановленого на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

«Як і говорили раніше, ми дбаємо про те, аби утримувати полотно головного державного прапора та флагшток у належному стані. І регулярно здійснюємо регламентні роботи на меморіалі, де він встановлений. Тож, сьогодні, 15 грудня, з 10:00 до 18:00 проводимо такі роботи. На флагшток піднімуть нове полотно – більш міцне і витриваліше до зимової погоди», – зазначив Вячеслав Непоп.

За словами заступника голови КМДА, фахівці також перевірять клемні з’єднання та відкриті контакти споруди, дистанційний пульт та шафи керування прапором, підйомні механізми прапора.

Нагадаємо, на сьогодні споруда флагштоку є найбільшою в Україні, висота флагштоку – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua