Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 5,2 тисячі працівників комунальних керуючих компаній продовжують надавати житлові послуги киянам (+фото)

11 травня 2022 року, 14:38

У Києві продовжують у штатному режимі працювати всі підприємства житлово-комунального господарства. Понад 5,2 тисячі працівників керуючих компаній обслуговують житлові будинки та впорядковують двори. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Працюють двірники, слюсарі, водії спецтранспорту, аварійні бригади та інші. Здійснюється прибирання територій, впорядкування і ремонт дитячих майданчиків  та завезення туди піску, косіння трави. Спільно з перевізниками побутових відходів працівники керуючих компаній окремо збирають та навантажують у спеціальні контейнери габаритні відходи – меблі, старі віконні рами тощо.

Також персонал керуючих компаній продовжує розбирати завали з будинків, що піддались обстрілам. Уже вивезено понад 1,5 тисячі кубометрів будівельних відходів на полігон № 6.

 

 

Комунальники працюють в одному з дворів у Деснянському районі (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]