Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад півтисячі безпритульних котів і собак знайшли нові родини у 2021 році завдяки фахівцям комунальної ветклініки та волонтерам

12 січня 2022 року, 14:27

У 2021 році фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» прилаштували у родини киян майже 550 безпритульних котів і собак. Більшість тварин – вихованці муніципального притулку в Бородянці або були пацієнтами комунальної ветклініки. Про це повідомила в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

«Кияни беруть активну участь у розв’язанні проблеми безпритульних тварин. Такі цифри прилаштування – більше півтисячі котів і собак – ми маємо винятково завдяки допомозі небайдужих людей і волонтерів. Участь суспільства – ключова, і дуже приємно бачити, що домашній пес із притулку не є чимось надзвичайно рідкісним у столичних родинах», – прокоментувала Наталя Мазур.

Нині у притулку ветклініки на нових власників чекають 250 собак і 50 котів.

За словами фахівців комунального підприємства, ці тварини є соціалізованими та вже готові їхати до родин. Познайомитись із ними можна на сайті комунальної ветклініки (www.kmlvm.com.ua) та  в розділі «Адопція» в Реєстрі домашніх тварин (https://pets.kyivcity.gov.ua/).

Також у 2021 році спеціалісти КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», яка є структурним підрозділом Департаменту міського благоустрою КМДА, надали швидку ветдопомогу понад тисячі безпритульних тварин, стерилізували понад 9 тисяч та щепили від сказу майже 10 тисяч безпритульних котів і собак.

Нагадаємо, що за повідомленням першого заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексія Кулеби, в Києві будується  багатофункціональний Центр захисту тварин. Заклад міститиме  4-поверхову ветклініку, карантинний блок, центр прилаштування та окремі комфортабельні притулки для котів та собак.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]