Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко передав столичному гарнізону ДСНС нову аварійно-рятувальну техніку та нове спорядження (+фото)

12 січня 2022 року, 12:24

Столична влада придбала та передала київським рятувальникам 7 одиниць нової аварійно-рятувальної техніки та нове спорядження. Цю спецтехніку закупили в рамках цільової програми з переоснащення рятувальних служб Києва, яку місто ухвалило у 2020 році. Відтоді столиця виділила майже 45 мільйонів гривень на оновлення матеріально-технічної бази рятувальних служб Києва.

«Сьогодні ми передаємо Київському гарнізону ДСНС столиці 6 одиниць аварійно-рятувальної техніки. Та один командно-штабний автомобіль – комунальній аварійно-рятувальній службі КАРС «Київська служба порятунку». Я хочу подякувати рятувальникам Києва за самовідданість та професійну роботу, за врятовані життя і безпеку в столиці. Місто, зі свого боку, дбає, щоб ви були забезпечені всім необхідним для виконання своєї небезпечної місії», – наголосив Віталій Кличко.

Зокрема, міська влада передала нові авто для гасіння пожеж у густонаселених районах столиці. Ці спецавто – невеликих габаритів, але можуть перевозити понад 2 тонни води кожна.

Також рятувальники отримали нове спорядження для екстреного реагування під час надзвичайних ситуацій.

Віталій Кличко зазначив, що з кожним роком навантаження на аварійно-рятувальні служби столиці зростає. Зокрема, трапляється велика кількість аварійних випадків через зношеність інфраструктури, що десятиліттями не ремонтували. Щороку в Києві трапляється понад 4 тисячі пожеж, які оперативно ліквідовують столичні рятувальники.

«Наше завдання – забезпечити рятувальників сучасним спорядженням, спецавтомобілями та надійним обладнанням. За останні 5 років для потреб рятувальників місто придбало 22 нові аварійно-рятувальних автомобілі, понад 200 комплектів захисного спорядження, 220 комплектів спецодягу», – повідомив Віталій Кличко.

Загалом для КАРС «Київська служба порятунку» місто придбало 6 аварійно-рятувальних автомобілів, для Київського гарнізону ДСНС – 16 одиниць техніки. Зокрема, пожежно-рятувальні й водолазні авто, телескопічні підіймачі, комплекти дихальних апаратів та іншу техніку і спорядження.

«Це – найменше, що ми можемо зробити для фахівців, які для порятунку людей щодня ризикують своїм життям. Зазначу, що за 5 років аварійно-рятувальні служби столиці врятували майже 2 тисячі життів», – підкреслив Віталій Кличко.

Нова техніка для аварійно-рятувальних служб Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]