Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прага надасть гуманітарну допомогу київським лікарням – Микола Поворозник

30 березня 2023 року, 17:27

Міська влада Праги передасть гуманітарну допомогу на суму 15 млн чеських крон (понад 25 млн грн за курсом НБУ) київським лікарням. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

«Сьогодні, в умовах воєнного стану, маємо черговий виклик для медичної сфери Києва. Наші медики працюють і надають допомогу мешканцям міста, а також пораненим бійцям, які повертаються з фронту. Надзвичайно актуальна допомога для закладів охорони здоров'я столиці і ми вдячні нашим друзям та партнерам за готовність її надати», – підкреслив Микола Поворозник.

Він окремо відзначив підтримку, яку Чеська Республіка надає Україні і Києву зокрема.

«Приємно, що Чеська Республіка підтримує Україну. Ми це відчули на собі. Переконаний, що слова, промовлені мером міста: «ми з вами і будемо поруч скільки треба» – не просто слова. Це міцна позиція наших чеських друзів і всі ми, українці, вдячні за це», – наголосив Микола Поворозник.

Під час зустрічі з представниками міської влади Праги обговорили також можливості надання допомоги у сфері розвитку транспортної системи Києва, зокрема її адаптацію до умов воєнного стану.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]