Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Працівники «Муніципальної охорони» цієї ночі на Трухановому острові врятували чоловіка з ножовими пораненнями

21 серпня 2022 року, 18:15

Працівники КО «Муніципальна охорона» на Трухановому острові цієї ночі врятували чоловіка з ножовими пораненнями. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

21 серпня під час патрулювання на Трухановому острові о пів на другу ночі до співробітників «Муніципальної охорони» по допомогу звернуся поранений чоловік, який повідомив про те, що на одній із закинутих човнових станцій його було побито та нанесено численні ножові поранення.

Як з’ясувалося, потерпілий разом із трьома чоловіками розпивали спиртні напої. Згодом між ними виник словесний конфлікт, який переріс у бійку, під час якої потерпілому було нанесено ножові поранення. Від отриманих тілесних ушкоджень він втратив свідомість.

Отямившись, постраждалий почув, як чоловіки нібито домовляються про його вбивство. Зокрема, вони мали на меті замотати потерпілого в пакет та втопити в Дніпрі. Але задум не вдався, адже постраждалому, на щастя, вдалося втекти.

Охоронники одразу ж викликали швидку, тож медики негайно госпіталізували потерпілого.

На місці події «Муніципальна охорона» виявила громадянина, що був причетний до скоєного. Іншим учасникам вдалося втекти. Наразі справу передано до Нацполіції, ведеться слідство.

Департамент муніципальної безпеки спільно з КО «Муніципальна охорона» закликає киян та гостей міста обмежити вживання алкогольних напоїв, які не тільки шкодять здоров’ю, а й призводять до непередбачуваних наслідків. Особливо ганебні такі випадки в час, коли вся країна об’єдналась і працює на спільну перемогу у війні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]