Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Правоохоронці проводили черговий обшук у КП «Житлоінвестбуд-УКБ» за недостовірними даними

16 вересня 2021 року, 16:49

Подільська окружна прокуратура міста Києва спільно з ГУ БКОЗ СБ України провела у приміщеннях КП «Житлоінвестбуд-УКБ» обшук щодо господарських операцій, що ніколи не здійснювались комунальним підприємством.

Так, у четвер 16 вересня правоохоронці вручили директору КП ухвалу, в якій були зазначені недостовірні дані. Зокрема, щодо начебто придбання комплектуючих до ліфтів ТОВ «ММ-Ліфт», ТОВ «М-Монтажліфт», ТОВ «Ліфт- Експрес», ТОВ «Джерсан».

«Однак із такими компаніями комунальне підприємство не здійснювало жодних операцій. За кошти підрядників «Житлоінвестбуд-УКБ», на виконання договорів комісії із підрядними компаніями, закупив 4 ліфти на об’єкти будівництва у ТОВ  «Карат - Ліфткомплект», – пояснили в комунальному підприємстві.

При цьому всі ліфти були отримані та передані підрядним організаціям. Три з них уже встановлені на об’єктах будівництва, четвертий готують до встановлення.

Слідчі дії правоохоронних органів за ухвалою, інформація в якій не відповідає дійсності, – це продовження системного тиску на міську владу Києва, наголосили в КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]