Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Презентація проєкту Плану дій «Зелене місто» для Києва: 17 листопада завершується реєстрація на онлайн захід

16 листопада 2021 року, 12:42

19 листопада об 11:00 широкому колу експертів і представників громадськості презентують проєкт Плану дій «Зелене місто» для Києва. Завтра, 17 листопада, завершується реєстрація на захід, що триватиме на платформі ZOOM.

До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства, наукових і освітніх закладів, міжнародних організації, організацій підтримки бізнесу, ЗМІ, секторальних комунальних підприємства та установ міста, відповідних структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

Для попереднього ознайомлення проєкт документу оприлюднено для публічних консультацій. Він враховує зауваження і рекомендації, отримані під час попередніх консультацій щодо ключових екологічних та галузевих проблем.

Заключна сесія обговорення дасть змогу зацікавленим сторонам отримати додаткову інформацію щодо Плану дій «Зелене місто». Після презентації учасників запросять надати свої письмові зауваження та коментарі щодо проекту протягом наступних 2 тижнів під час громадських консультацій у рамках СЕО.

Реєстрація на захід до 17 листопада включно – за посиланням: https://forms.gle/15s64ZDzWnmBqKFB6. Окреме посилання на вхід надійде на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

Додатково.

«План дій «Зелене місто» для міста Києва» розробляється у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів у рамках Програми ЄБРР «Зелені міста» за фінансової підтримки Швеції. Метою Плану є системне вирішення екологічних проблем у Києві. План дій «Зелене місто» стане інструментом залучення фінансування на довгостроковий сталий розвиток міста. У рамках Програми місто отримає фінансову підтримку ЄБРР на реалізацію першочергових ініціатив.

Нагадаємо, що Київ став 21-м містом, що приєдналося до мережі світових міст-учасників програми ЄБРР «Зелені міста» (https://www.ebrdgreencities.com/) у березні 2019 року, демонструючи прихильність до глобального порядку денного «зеленого розвитку». На сьогодні програмою охоплено понад 50 міст у країнах присутності ЄБРР.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]