Версія для людей із вадами зору

Привітання Віталія Кличка з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні

27 вересня 2020 року, 11:58

Шановні представники туристичної галузі: туроператори, гіди, готельєри, ресторатори та усі, хто дотичний до туризму.

Прийміть мої вітання з Днем туризму та Днем туризму в Україні. Хочу відмітити те, що багато з вас знайшли змогу зберегти робочі місця, взяти участь у соціальних проєктах міста та залишитись на туристичному ринку.

Але умови сьогодення диктують свої правила життя, з якими ми намагаємось пережити карантинні обмеження креативних індустрій, у тому числі і у туристичному секторі.

За даними Всесвітньої туристичної організації, через пандемію COVID-19, за попередніми оцінками, індустрія туризму втратила понад 70 мільярдів євро лише за І півріччя 2020 року, відновлення туристичного ринку очікується протягом 5-7 років.

Надходження від туристичного збору склали:

у 2018 році– 25 млн грн (за 12 місяців);

у 2019 році – вже 62,0 млн грн (за 12 місяців);

у 2020 році – 27,4 млн грн (за 9 місяців).

Проте, за інформацією вітчизняних асоціацій, на відновлення туристичного сектору знадобиться не менше 2 років, оскільки втрати тільки столиці склали близько 1 млрд грн, та 70% робочих місць у сфері. Відсутність відкритих кордонів, виваженої політики щодо уніфікованих норм для туристів – все це нові виклики та нові задачі, які не обходять стороною жодного з нас та потребують негайного вирішення спільними зусиллями.

Але, можна впевнено сказати, що більшість туристичних компаній, готелів та інших учасників турринку Києва вистояли в боротьбі з підступною загрозою під час пандемії COVID-19 та роблять усіх зусиль щодо промоції нашого міста.

Бажаю всім здоров’я, 36,6 та відновлення роботи індустрії гостинності у повній мірі!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua