Версія для людей із вадами зору

Продовжено конкурсний відбір творів художників і майстрів народного мистецтва для проведення персональних виставок

11 жовтня 2018 року, 12:50

Продовжено конкурсний відбір творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок на території Київської міської галереї мистецтв «Лавра». Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Претендентами на організацію проведення виставок є молоді громадяни України віком від 14 до 35 років, які на момент проведення відбору проживають у місті Києві, жодного разу не організовували виставку своїх творів художнього та/або народного мистецтва і подали відповідну заяву до Департаменту культури.

Організація проведення виставок здійснюється за кошти бюджету міста Києва на конкурсних засадах. Тривалість виставки не може перевищувати 14 днів із дня її відкриття.

Виставки проводяться за такими напрямами:

  • твори сучасного мистецтва: графіка (станкова, прикладна (книжкова та газетно-журнальна), плакатна, промислова, архітектурна, комп’ютерна); живопис; скульптура; медіа-арт; інсталяція; відео-арт; перформанс;
  • твори народного мистецтва: скульптура (вироби з глини, каменю, тіста); кераміка (гончарство, кахлярство, іграшки); дереворізьба (пласка, барельєфна, повна); ткацтво; килимарство; вишивка; декоративна пластика (писанкарство, стінний розпис, народний станковий живопис, народна гравюра, різьба на дереві тощо); предмети з кості, рогу, металу, скла, соломи, паперу тощо.

Доставка, монтаж та демонтаж творів здійснюється за рахунок переможця конкурсного відбору.

Для участі у конкурсному відборі претендентам необхідно не пізніше 22 жовтня 2018 року (включно) надати до Департаменту культури (01004, м. Київ, б-р Т. Шевченка, 3, кабінет 317, контактні телефони: (044) 279-71-26, 279-67-58):

  • письмову заяву встановленого зразка;
  • копію паспорта громадянина України;
  • творчий (мистецький) проект на паперових (2 кольорові фотографії кожної роботи розміром не менше 10х15 см) та електронних носіях;
  • у разі необхідності до проекту додається макет.

Дату, час та місце проведення засідання постійно діючої комісії з відбору творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок буде повідомлено додатково.

Із порядком відбору творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок можна ознайомитись на сайті Департаменту культури.

Заява на участь у конкурсному відборі знаходиться за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua