Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прогнози Українського гідрометцентру дають нам підстави завершити опалювальний сезон вже у найближчі дні – Петро Пантелеєв

31 березня 2016 року, 16:10

Київська міська влада діятиме, в першу чергу, в інтересах киян та не чекатиме 15 квітня, щоб завершити опалювальний сезон. Прогнози синоптиків вже у найближчі дні дають підстави прийняти рішення щодо його завершення. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв за результатами оперативної наради з представниками теплопостачальних організацій та представниками Українського гідрометцентру.

Відповідно до офіційних повідомлень Українського гідрометеорологічного центру у Києві протягом трьох днів прогнозується середньодобова температура повітря більше +8⁰С.

«Зважаючи на високий розмір тарифів на тепло міська влада приймає рішення, яке б дало змогу столичним родинам економити кошти. З 30 березня у столиці зафіксована середньодобова температура повітря +8,4⁰С. Синоптики нам повідомляють, що сьогодні середньодобова температура має становити +9⁰С, а 1 квітня прогнозують до 14⁰С тепла. Відповідно до чинного законодавства, якщо протягом трьох діб температура зберігається +8⁰С і більше, орган місцевого самоврядування має право прийняти рішення про завершення опалювального сезону», пояснив Петро Пантелеєв. 

Він дав доручення керівникам столичних теплопостачальних компаній вже зараз розпочати необхідну підготовку для припинення подачі теплопостачання.

«Вже зараз в індивідуальному порядку житлові будинки ОСББ та ЖБК, адміністративні будівлі, дитячі садки, школи тощо можуть подати заявку на відключення опалення», зазначив він.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]