Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Протягом останніх 10 днів понад 900 підприємців відновили свою роботу у столиці

08 квітня 2022 року, 14:12

Протягом останніх 10 днів понад 900 підприємців відновили свою роботу у столиці. Також для недопущення гуманітарної кризи за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка працює Гуманітарний штаб Києва, який накопичує резерв та забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує – одиноких людей літнього віку, осіб із інвалідністю, матерів із маленькими дітьми. Про це повідомив сьогодні заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері телеканалу «Апостроф TV».

За словами Володимира Бондаренка, Київ поступово повертається до мирного життя, у місті відновлюють діяльність суб’єкти господарювання.

«Поступово торгові мережі відновлюють логістичні шляхи доставки продовольства до столиці. Протягом останніх 10 днів на мапі міста відновили роботу понад 900 об’єктів бізнесу, в тому числі продуктові магазини, аптеки, банки та заклади харчування. Наразі працюють майже всі мережі продовольчих товарів. Гуманітарний штаб забезпечує найнезахищеніші верстви населення і допомагає з логістикою роздрібній торгівлі, щоб мешканці мали змогу купувати все необхідне в магазинах та аптеках, які вже працюють», – розповів Володимир Бондаренко.

Він додав, що ситуація у столиці під контролем, продовольчої кризи немає.

Нагадаємо, що в Київській міській раді врегулювали питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання столиці під час дії воєнного стану.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]