Версія для людей із вадами зору

Протягом тижня турнікети для QR-квитків з’являться ще на 11 станціях метро – Юрій Назаров

14 листопада 2019 року, 16:28

Протягом тижня турнікети для QR-квитків з’являться ще на 11 станціях метро. Про це директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій повідомив під час прес-конференції у медіацентрі «Інформатор Київ», присвяченої функціонуванню е-квитка у столичному громадському транспорті. Таким чином, станцій із можливістю використання одноразового QR-квитка буде вже 14.

«Ми продовжуємо кампанію технічного оснащення метрополітену для роботи е-квитка. Зараз вже 339 турнікетів із 361 зчитують Kyiv Smart Card. Продовжується встановлення автоматів для купівлі та поповнення карток. І вже незабаром метро стане ще доступнішим для нерегулярних пасажирів, які використовують разові поїздки, а не поповнюють картки. Протягом тижня турнікети для QR-квитків з’являться у 14 вестибюлях на 11 станціях метро», – зазначив Юрій Назаров.

Наразі QR-квитком можна скористатися на станціях «Площа Льва Толстого», «Почайна» та «Сирець».

Нагадаємо, що е-квиток існує у двох варіантах – картка для поповнення поїздок із системою знижок Kyiv Smart Card та одноразовий QR-квиток, який можна придбати у касах метро або автоматах самообслуговування на станціях, де встановлені спеціальні турнікети. Також він доступний у терміналах Ibox та 2click, в Особистому кабінеті киянина, у додатках Kyiv Smart City, Приват24 та у чат ботах Kyiv Pay Bot і KyivMetroBot в Telegram та Facebook:

https://t.me/KyivPayBot

https://t.me/KyivMetropolitenBot

https://m.me/KyivPayBot

https://m.me/KyivMetropolitenBot.

 

Картку Kyiv Smart Card можна придбати у касах на станціях КП «Київський метрополітен»: «Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Акедеммістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» і «Почайна». У терміналах на станціях метро: «Академмістечко» (2 вестибюлі), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Золоті ворота», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір». Також вона є у продажу в понад 300 Т-кіосках (мапа).

У середньому щодня більше 250 тисяч поїздок здійснюється за допомогою е-квитка. Загалом із початку року пасажири здійснили 83 мільйони поїздок із використанням Картки киянина, Kyiv Smart Card або одноразового QR-квитка. За цей час кияни придбали 223 тисячі карток.

Відео прес-конференції – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=M1Zpo-7KhMQ&feature=emb_logo.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua