Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Результати аудитів Департаменту соціальної політики КМДА передані до правоохоронних органів ще у 2019 році

21 вересня 2021 року, 16:20

Результати перевірок фінансово-господарської діяльності Департаменту соціальної політики КМДА в установленому порядку передані до правоохоронних органів понад два роки тому. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У період із 2016 року – до початку 2019 року було здійснено декілька ревізій фінансово-господарської діяльності Департаменту соціальної політики КМДА, як працівниками Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту, так і Північного офісу Державної аудиторської служби. Відповідні перевірки виявили низку порушень, на підставі яких Київський міський голова звільнив тодішнього директора Департаменту соціальної політики. Результати аудитів, згідно з діючим законодавством, передавалися до правоохоронних органів», – зазначила Марина Хонда.

Довідково.

У травні 2021 року працівники правоохоронних органів на підставі ухвали суду провели слідчі дії в Департаменті соціальної політики з метою пошуку доказів та фіксації свідчень про обставини здійснення кримінальних злочинів у 2017-2019 рр.

Сьогодні Київською міською прокуратурою до суду скеровано відповідний обвинувальний акт.

Київська міська влада регулярно проводить внутрішній фінансовий контроль та аудит та надає відповідні матеріали для державних органів фінансового аудиту та сприяє правоохоронним органам.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]