Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Роман Лелюк: Завдяки підтримці міста було видано унікальні книги про театр від київських авторів

02 липня 2021 року, 9:13

У приміщенні публічної бібліотеки ім. Лесі Українки відбулася презентація видань, присвячених театральному мистецтву та збірки поезії Анатолія Матвійчука «Скарби». Книги надруковано за підтримки Київської міської державної адміністрації. Про це повідомили у Департаменті суспільних комунікацій КМДА.

У презентації взяли участь автори творів. Таким чином, окрім поетичної збірки, було презентовано книгу Сергія Гальченко «Остап Вишня. Театр – це велике знаряддя», видання «Талант і гра. Українські актори театру і кіно» Лариси Брюховецької та Вікторії Котенок, а також антологію Надії Мірошніченко «ЧАСО&ПРОСТІР. Антологія сучасної української історичної драми».

«Завдяки підтримці міста було видано унікальні книги про театр від київських авторів. Це рецензії від Остапа Вишні, написані в його неповторному гумористичному стилі. Видання творчих портретів видатних українських акторів минулого та сьогодення. А також перша у вітчизняній історії антологія сучасної української історичної драми. Завдяки унікальності контенту та легкому стилю написання ці книги будуть цікаві як митцям, так і просто любителям театру. І головне – всі твори упорядковані або написані київськими авторами. Таким чином ми не тільки змогли забезпечити столичні бібліотеки новою якісною літературою, а й підтримали столичних авторів», – повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Кожна книга надрукована в кількості 300 примірників у рамках підтримки книговидавництва київських авторів, яку здійснює Департамент суспільних комунікацій КМДА. Видання безкоштовно передані до всіх 139 публічних бібліотек Києва, де читачі можуть ознайомитися з книгами.

Презентація видань, присвячених театральному мистецтву

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]