Версія для людей із вадами зору

Розпочато реконструкцію вул. Івана Федорова із запровадженням двостороннього руху транспорту

04 березня 2019 року, 19:08

Дорожники розпочали реконструкцію вул. Івана Федорова на ділянці від вул. Великої Васильківської до вул. Василя Тютюнника. Про це поінформували у КК «Київавтодор». Зокрема, буде впроваджена нова схема дорожнього руху із двостороннім напрямком руху автотранспорту, облаштовано паркувальні кишені, нове дорожнє покриття на проїжджій частині і нове покриття з ФЕМів на тротуарах.

Крім того, дорожники продовжують ремонтні роботи на вулицях Туполєва, Заболотного, Чорнобильській. Спектр виконання робіт, залежно від об’єкту, – від прокладання нових комунікацій і влаштування нової основи дорожнього одягу до ремонту тротуарів.

Наприкінці тижня також будуть продовжені роботи і на інших об’єктах 2018-2019 років – проспекті Академіка Палладіна та проспекті Правди.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua