Версія для людей із вадами зору

Рятувальні служби Києва провели масштабне навчання з ліквідації наслідків аварії на транспорті (+фото)

16 вересня 2020 року, 20:32

На Столичному шосе (Обухівський напрямок), вогнеборці Києва разом із рятувальниками Київської аварійно-рятувальної служби (КАРС), поліцією та відділом медицини катастроф, провели спільні навчання щодо ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, відпрацювали вивільнення дев’ятьох постраждалих під час зіткнення маршрутного автобусу з паливозаправником. Під час зіткнення маршрутний автобус із пасажирами перекинувся, із паливозаправника почало виливатись на дорогу пальне і загорілось, існує загроза вибуху. На навчання залучили понад 50 фахівців та 10 одиниць техніки.

«За даними поліції, у столиці щодня трапляється до 200 автотранспортних пригод. Всесвітня організація охорони здоров’я говорить, що кількість ДТП щороку зростає. Порятунок людей та надання першої медичної допомоги в таких випадках – на першому місці. Тому рятувальні служби міста мають бути готовими до всіх випробувань, діяти чітко та швидко», – зауважив заступник голови КМДА.

Він додав, що локація, де проводили навчання, вибрана не випадково. Лише з початку року на цьому відрізку дороги постраждали 43 людини, загинуло 13 людей, а 20 – були тяжко травмовані. Тому спільні дії рятувальних служб при дорожньо-транспортній пригоді та наданні допомоги постраждалим мають бути чітко відпрацьовані.

 

Командно-штабне навчання рятувальних служб Києва: алгоритм дій під час ліквідації наслідків аварії на транспорті

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua