Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС ліквідовують наслідки сьогоднішньої ворожої ракетної атаки (+фото)

21 вересня 2023 року, 18:03

21 вересня рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» від ранку ліквідовують наслідки ворожої ракетної атаки на кількох локаціях: у Дарницькому та Шевченківському районах столиці. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Зокрема рятувальники КАРС розбирають аварійні конструкції станції технічного огляду (СТО) у Дарницькому районі, у яку влучили уламки збитої ворожої ракети. За допомогою спецінструменту демонтують пошкоджене обладнання та металеві конструкції будівлі СТО.

У Шевченківському районі рятувальники демонтували пошкоджену уламками декоративну плиту з балкона на 9-му поверсі житлового будинку, що створювала небезпеку для перехожих. Також у цьому районі розпочали демонтаж аварійних елементів адміністративної будівлі та спортивної зали.

Залучено 11 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 2 одиниці техніки. Роботи з ліквідації наслідків обстрілів тривають.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]